Ana Sayfa alt Mynet Sohbet Odaları
Sohbete Giriş
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Eski Mynet Sohbet

Eski Mynet Sohbet 18 ve 50 yaş sohbet sitesi yeni mobil chat görünümü ile eski mynet biz chat odaları chat imkanı sunuyor. Sohbet eden kişiler bilir ki eski sohbet odaları yenileri gibi değil. Eskiden daha keyifli sohbetler edip daha çok vakit geçirirdik. Şimdilerde sadece gün içerisine belki boş vakit bulursak sohbet sitelerine girip sohbet ediyoruz. Özellikle hemen her gün sohbet sitelerine girenler bilir ki şuanda bulunan sohbet sitelerinin hiç biri Eski Mynet Sohbet gibi değildir. Eski sohbet sitelerinde birbirimden güzel insanlarla sohbet etme imkanına sahiptik. Mesela sohbet sitesi genelinde sohbet ederken kimse sizin özelinize izinsiz bir şekilde gelmezdi. Bundan dolayı arada sevgi saygı hiç bitmezdi. Fakat şimdilerde kim kimin özelinde belli değil.

Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet denilince akla hemen Supervisorlar gelir. Şimdilerde admin adını verdiğimiz site yöneticileri eskiden Supervisor adıyla anılıyordu. Eski Mynet Sohbet Odaları sayesinde siz de eskiden saatlerce sohbet edip verimli vakit geçiriyordunuz. Fakat şimdilere baktığımız zaman sıradan sohbet odalarını ve sıradan kişileri görüyoruz. Eskiden admin olabilmek için çok başarılı olmak ve sürekli siteye giriş yaparak aktif olmak gerekiyordu. Şimdilerde ise parasını veren admin olmuş yöneticilik yapar konuma gelmiş durumda. Bu durum da sitelerin kalitesini illaki düşürüyor. Mynet Sohbetten giren kişilerin aynı hazzı alamayacağını zaten biliyoruz. Eskiden help kanalları vardı. İnsanlar bu kanallar sayesinde sitede yer alan komutlar hakkında bilgi sahibi olurdu. Ama şimdi nerde o eski odalar nerde o eski siteler…

Eski Mynet Sohbet Siteleri

Help odaları demişken hemen sözümüze devam edelim. Eski Mynet Sohbet Siteleri üzerinde yer alan help odalarına siz de öncelikle öğrenci olarak girerdiniz. Öğrenci olup belirli bir süre eğitim aldıktan sonra siz de help asistan olarak göreve başlarsınız. Bu görevi içtenlikle yapıp siteye giren kişilere yardımcı olmak için elinizden gelenin fazlasını ücretsiz bir şekilde yapardınız. Fakat şuan ne helpler öğrenci kabul ediyor ne de giren kullanıcıya yardım ediyorlar. Bazı emektarların bulunduğu help odalarında siz de oyun oynayarak vakit geçirebileceğiniz gibi aynı zamanda helperlerle sohbet etme imkanına sahip olacaksınız. Şimdiden bol şanslar dileriz.

BİLGİLENDİRME

SİTEMİZİN MYNET A.Ş İLE HİÇ BİR ALAKASI VE İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR.

yukarı