Haberler

Çekiliş kapsamında Canon 1300 D fotoğraf makinesi hediye ettik!

Düzenli aralıklarla yaptığımız çekilişler ile, son olarak bir kullanıcımız Canon 1300 D profesyonel fotoğraf makinası kazandı.

newsImg

Etkinlik kapsamında ikincisini düzenlediğimiz çekiliş sonucu, 2. hediyemiz olan Canon 1300 D profesyonel fotoğraf makinası canlı yayında sahibini buldu. Ön şart olan en az 18 yaşında olmak, şifreli rumuza sahip olma ve minimum 3 günlük online süresi kriterlerine sahip olan binlerce talihli çekiliş numarası elde etti.

1 Mayıs 2017 tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız canlı yayın esnasında gerçekleştirilen çekilişte akademisyen rumuzlu kullanıcımız hediyeyi almaya hak kazandı.

DETAY canonGift Çekiliş kapsamında Canon D310 fotoğraf makinesi hediye ettik!

Düzenli aralıklarla yaptığımız çekilişler ile, son olarak bir kullanıcımız Canon D310 profesyonel fotoğraf makinası kazandı.

DETAY iphone Samsung Galaxy A6 Tablet'in sahibi belli oldu!

Sosyal medya hesaplarımızın tanıtımı kapsamında instagram üzerinden yaptığımız çekiliş ile Samsung Galaxy A6 tableti kazanan belli oldu.

İZLE youtube Youtube kanalımızda reklam ve çekiliş videoları yayınlandı

Youtube kanalımız üzerinden televizyon kanallarına verdiğimiz reklamlar, çekilen televizyon programları ve çekiliş videolarını izleyebilirsiniz.